Školička Motýlek

Výše měsíčního poplatku se odvíjí od počtu dní v týdnu, ve kterých dítě školku navštěvuje. Pokud si vyberete variantu např. tři dny v týdnu, vybíráte zároveň, které dny bude Vaše dítě chodit. Například pondělí, úterý a pátek.

Tyto dny si můžete v případě potřeby (nemoc, dovolená) odhlásit a vzniknou Vám tak náhrady. Ty si můžete vybrat v jiné dny, pokud to dovolí kapacita školičky. V měsíci, kdy zameškáte, je možné si vybrat 100% dní (v případě volné kapacity), do dalšího měsíce se Vám převádí jen 1/4 zaplacených dní. To znamená, při docházce 3 dny v týdnu, se Vám do dalšího měsíce převádím max.3 dny, při docházce 4 dny se převádí nejvýše 4 dny atd.

Školné je potřeba vždy uhradit nejpozději do 15. dne předcházejícího měsíce.

Absenci oznamují rodiče výhradně prostřednictvím rezervačního systému nejpozději do 13.hod. předcházejícího dne. Při omluvení po této hodině nevzniká nárok na náhradu za zameškanou docházku a propadá také stravné. Jídlo je možné si pro dítě po předchozí domluvě vyzvednout následující den.

Součástí dětské skupiny je i stravovací zařízení. Dětem vaří kvalifikovaná paní kuchařka Alenka, maminka malé Elišky, která umí i chce vařit zdravě a chutně. 

 

Ceník při celodenní docházce:

Počet dní v týdnu 1 2 3 4 5
Cena za měsíc 800 1500 2200 2900 3600

 

Ceník při půldenní docházce:

Počet dní v týdnu 1 2 3 4 5
Cena za měsíc 600 1300 2000 2700 3300

 

Ceník stravného:

Celodenní stravné obsahuje ranní svačinku, oběd (polévka+druhé), odpolední svačinku a celodenní pitný režim. Cena je 90 kč/den.

Polodenní stravné zahrnuje dopolední svačinku, oběd (polévka+druhé) a celodenní pitný režim. Cena je 75 Kč/den.

Odpolední stravné obsahuje odpolední svačinku a pitný režim. Cena je 15 Kč/den.

 

Po několikaletých zkušenostech z naší školičky NEDOPORUČUJEME nošení vlastní stravy. Není to dobré pro Vaše dítě ani pro ostatní - všichni pak mají pocit, že jsou něčím ochuzeni, a že v cizím talířku je lahodnější krmě :-) Povolíme pouze ve výjimečných případech (zdravotní důvody). Více o jídle v sekci: Jídlo.