Školička Motýlek

Výše měsíčního poplatku se odvíjí od počtu dní v týdnu, ve kterých dítě školku navštěvuje. Pokud si vyberete variantu např. tři dny v týdnu, vybíráte zároveň, které dny bude Vaše dítě chodit. Například pondělí, úterý a pátek.

Tyto dny si můžete v případě potřeby (nemoc, dovolená) odhlásit a vzniknou Vám tak náhrady. Ty si můžete vybrat v jiné dny, pokud to dovolí kapacita jesliček. .

Školné je potřeba vždy uhradit nejpozději do 15. dne předcházejícího měsíce.

Absenci oznamují rodiče výhradně prostřednictvím rezervačního systému nejpozději do 13.hod. předcházejícího dne. Při omluvení po této hodině nevzniká nárok na náhradu za zameškanou docházku a propadá také stravné. Jídlo je možné si pro dítě po předchozí domluvě vyzvednout následující den.

Součástí dětské skupiny je i stravovací zařízení. Dětem vaří kvalifikovaná paní kuchařka Alenka, maminka malé Elišky, která umí i chce vařit zdravě a chutně. 


Můžete vybírat mezi dvěma balíčky:

BALÍČEK A - je určen pro děti ve věku 1 - 2 roky a dítě může navštěvovat školku v průměru 3 dny v týdnu.

Cena tohoto balíčku je 1.500 Kč za měsíc! To vychází průměrně 125 Kč / den! S tímto balíčkem rodič neztrácí právo na rodičovský příspěvek, protože nepřekročí docházku 92 hodin v týdnu.

 

BALÍČEK B -  je určen pro děti ve věku 1 - 3 roky a dítě může navštěvovat školku úplně každý (pracovní:-)) den v měsíci..

Cena tohoto balíčku je 1.900 Kč za měsíc! To vychází průměrně 90 Kč / den!

Děťátko si můžete vyzvednout jak po obědě (11.30 - 12.00 hod), tak odpoledne po spinkání. 

 

Ceník stravného:

Celodenní stravné obsahuje ranní svačinku, oběd (polévka+druhé), odpolední svačinku a celodenní pitný režim. Cena je 90 kč/den.

Polodenní stravné zahrnuje dopolední svačinku, oběd (polévka+druhé) a celodenní pitný režim. Cena je 75 Kč/den.

Odpolední stravné obsahuje odpolední svačinku a pitný režim. Cena je 15 Kč/den.

 

Po několikaletých zkušenostech z naší školičky NEDOPORUČUJEME nošení vlastní stravy. Není to dobré pro Vaše dítě ani pro ostatní - všichni pak mají pocit, že jsou něčím ochuzeni, a že v cizím talířku je lahodnější krmě :-) Povolíme pouze ve výjimečných případech (zdravotní důvody). Více o jídle v sekci: Jídlo.