Školička Motýlek

Chtěli bychom tímto velice poděkovat těm, kteří nám pomáhají! Naše Školička Motýlek stejně jako komunitní škola Motýlek nepřijímají žádné dotace od státu ani Evropské unie a náš provoz je hrazen z plateb rodičů. To stačí na pokrytí mezd, ale už nic víc. Jsme proto velmi vděční těm, kteří tomu rozumí a naše projekty a nápady jsou ochotni podpořit.

Náš provoz je plně hrazen z plateb rodičů. Tyto finance pokryjí pouze provozní náklady (energie, mzdy zaměstnanců). Na cokoli dalšího pro svůj provoz sháníme peníze. 

Dětská skupina je podpořena Evropskou unií prostřednictvím operačního programu zaměstnanost. Proto je také školné v dětské skupině nižší.

Děkujeme tímto i mnoha drobným dárcům, kteří nám darovali hračky a knihy pro děti. Děkujeme také našim rodičům, kteří nám na Motýlkové narozeniny přinesli mnoho krásných věcí pro děti - pytle na skákání, barvy všeho druhu, pomůcky pro tvoření apod.

Zde je seznam našich dárců, všem velice děkujeme!

 

Veolie - altán pro děti, kadibudka, pomůcky pro muzikoterapii, cvičení jógy s dětmi, hangár pro děti

Vítkovice Steel - učebnice a didaktické pomůcky do komunitní školy, tabule, data projektor

Městký úřad Ostrava - Vítkovice - zázemí na zahradu - lavičky, venkovní umyvadlo s tekoucí vodou, didaktické pomůcky pro děti, dětské nářadí na zahradu.

Společnost OZO - podpora projektu Nové pokusy ve starém kabátě. Projekt zaměřený na experimentální fyziku pro nejmenší. Projekt - Čistý les, už dnes - jednodenní akce pro rodiny s dětmi v Bělském lese.